Spółka z o.o. czy komandytowa? Albo po prostu działalność? Doradzimy i pomożemy założyć.

Zakładanie spółek i działalności

Dopiero zaczynasz lub planujesz nowe przedsięwzięcie? Masz działalność gospodarczą i myślisz o spółce? Nie masz pewności, z czym to się wiąże, i potrzebujesz porady, pomocy w procedurach? Pomożemy Ci wybrać optymalną formę działalności i założymy ją dla Ciebie. Zakładanie spółek i działalności to nasza specjalność!

Działalność gospodarcza czy spółka z o.o. a może komandytowa? Doradzimy i pomożemy założyć

Doradzimy nie tylko od strony księgowej. Przeanalizujemy potrzeby, doradzimy wybór najlepszej formy prowadzenia firmy. Pomożemy założyć spółkę, zarejestrować działalność. Doradzimy w zakresie regulacji kwestii między wspólnikami. Poznamy się już dobrze na samym początku, więc dzięki temu o wiele sprawniej będziemy się komunikować przy bieżącej obsłudze.

Jak założyć spółkę?

Planując założenie spółki, należy pamiętać, że polskie przepisy są w tym zakresie dość wymagające jeśli chodzi o dokumentację, a same formalności nie należą do najłatwiejszych. Warto więc pomyśleć o profesjonalnym doradztwie bogatych w wiedzę specjalistów. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu w zakresie zakładania podmiotów o różnej formie prawnej, uwzględniając Twoje potrzeby, pomożemy wybrać odpowiednią formę działalności. 

Poprawne założenie i prowadzenie spółki wymaga bycia na bieżąco z obowiązującymi przepisami prawa. Z maksymalnym zaangażowaniem zapewniamy wsparcie na każdym etapie nie tylko zakładania, ale także prowadzenia spółki. Zadbamy także o przygotowanie wymaganego katalogu dokumentów, oświadczeń czy pełnomocnictw. 

Obsługa oraz sprzedaż spółki

Niezależnie od tego czy Twoja firma zajmuje się produkcją, handlem czy też usługami zajmiemy się obsługą księgową spółki o dowolnej strukturze. Doradzimy w zakresie umów wspólników, negocjacji czy transakcji inwestycyjnych. 

Standardy naszego działania są determinowane przez potrzeby naszych klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, zapewniamy wsparcie i kompleksową obsługę księgową również w zakresie prowadzenia spółek specjalnego przeznaczenia oraz doradztwo przy sprzedaży lub zakupie już działających na rynku spółek.  

Masz już firmę?

Zleć nam kompleksową obsługę księgową i kadrową. Napisz do nas: 

Zakres usług:

  • Zakładanie spółek cywilnych, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowych, akcyjnych,
  • Rejestracja, pełnomocnictwa
  • Umowy wspólników, founders agreement
  • Sprzedaż spółek
  • Negocjacje, transakcje inwestycyjne
  • Kompleksowa obsługa SPV